Наша перемога у Дніпрі

26-28 вересня 2019 року у м. Дніпрі проходив фінал XVI Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та учителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організований Міністерством освіти і науки України та Українським  інститутом вивчення Голокосту «Ткума».

Цього річ на конкурс було подано 250 робіт з різних регіонів України та інших країн. Однак, лише 50 найкращих робіт потрапили у фінал конкурсу, серед них і творчий доробок учениці 11 правового класу Рівненського економіко-правового ліцею, нині студентки НУ «Острозька академія»,  Дацюк Анастасії (керівник – учитель історії Конончук О.А.). Робота Анастасії «Вивчення повсякдення остарбайтерів з Рівненщини крізь призму їх особистого листування (1941-1945рр.)» та її представлення отримали високу оцінку журі конкурсу та почесне ІІ місце.

Диплом фіналіста конкурсу за власну роботу-екскурсійний маршрут «Місця нацистського терору у м.Рівне (1941-1944рр)» отримав також Олександр Анастасійович Конончук, вчитель історії РЕПЛ.

Разом з тим, на учасників очікувала екскурсія Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голоркост в Україні», яку провели керівник наукового відділу Денис Шаталов та науковий співробітник Валентин Рибалка.

Перше місце на турнірі юних правознавців  « Новини »  XVII Всеукраїнський учнівський турнір юних правознавців

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»