Уроки на свіжому повітрі

   Рівненський економіко – правовий ліцей дотримується всіх протиепідемічних заходів і створює безпечні умови навчання для ліцеїстів. Адміністрація і педагогічний колектив закладу відповідально ставляться до своєї роботи, чітко й організовано виконують поставлені завдання. Варто зазначити, що педагоги у нас завжди активні, ініціативні і креативні. Зокрема, вчитель англійської мови  Ничипорчук Людмила Миколаївна стала ініціатором проведення  уроків з дітьми на свіжому повітрі протягом цього тижня. Це досить гарна ідея, яку по можливості будуть використовувати й інші педагоги, задля проведення цікавого уроку та дотримання усіх рекомендацій МОН.

   Думки учнів з приводу уроків англійської мови на свіжому повітрі:


«Уроки англійської мови проведені на свіжому повітрі мені дуже подобаються. Адже це не лише вивчення іноземної мови, а й урізноманітнення навчального процесу».

Ососкало Владислав, 11-іп клас

«Досить незвичайна і цікава форма уроку. Найважливіше те, що ми отримуємо і знання, і дотримуємось карантинних вимог».

Подгорна Наталія, 9-А клас

«Уроки на вулиці подобаються мені тим, що я легше думаю. Свіже повітря допомагає краще сприймати і запам’ятовувати матеріал.»

Підгородецький Станіслав,  9-Б клас

«Нам дуже сподобались уроки, проведені на свіжому повітрі. Це приємна зміна атмосфери. У вільному просторі і думки стають вільнішими».

Лісун Назар, 9-Б клас

Дні Сталої Енергії  « Новини »  Свято першого дзвоника

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»