День української писемності та мови

Щорічно у Рівненському економіко-правовому ліцеї День української писемності та мови проходить на високому рівні. Цьогоріч особливим він став тому, що вперше розпочинались уроки зі  звучання Гімну України по новоствореному ліцейному радіо, про яке ось уже кілька років мріяли ліцеїсти.

Цього дня цікавим та традиційним заходом був конкурс вишиванок, в якому брали участь учні у вишиванках, які мали цікаву історію, особливі символи та вишиті власноруч.  Не менш цікавою стала виставка вишитого одягу та рушників. Особливо привертала увагу вишита бісером  камізелька, якій 120 років та яку вишивала прапрапрабабуся учня 9 – А класу Драганчука Артема. Не менш привабливим був весільний рушник прапрабабусі Мазура Олександра, вишитий у 90-х р.р. ХІХ століття.

Особливо потрібно відзначити фотовиставку «Вишиванка у моїй сімї», на якій було представлено фото  членів родини ліцеїстів у вишиванках та вишитому українському одязі у різні  історичні часи.  За матеріалами виставки планується виготовити фотоальбом «Вишиванка у житті моєї родини». Ті учні, що не мали змоги взяти участь у вищезазначених конкурсах, створили літературний калейдоскоп «Мій улюблений вірш українською мовою».

Учні 10-х класів мали змогу переглянути документальний фільм «Як боролися з українською мовою останніх 100 років», а  у восьмикласників та дев’ятикласників пройшла зустріч з відомим письменником Рівненщини Євгеном Шморгуном. Протягом усього дня по ліцейному радіо лунали пісні про українську мову, а учні 10 економічного класу підготували інформ-досьє «Історія української мови».

Впродовж дня у стінах закладу діяла благодійна ярмарка «Ліцейні медяники».

День української писемності та мови пройшов дуже цікаво та з великою користю.

Психолого-педагогічний семінар  « Новини »  Тиждень Золотої осені

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»