Вибори Президента ліцею

Щорічно у нашому ліцеї проводяться вибори Президента учнівського парламенту. Цьогоріч за право бути Президентом ліцею боролось чотири кандидати-це учні 9 –х та 8-х класів. Передвиборчі програми кандидатів в Президенти були досить цікавими, включали як питання проведення різноманітних виховних заходів та конкурсів, так і облаштування благоустрою ліцею. 

Напередодні виборів відбулись дебати між кандидатами в Президенти. Було, звичайно, нелегко, адже ліцеїсти могли задати питання, які були вкрай нелегкими та стосувались шляхів вирішення проблем ліцеїстів у навчальному закладі: дисципліна, ліцейна форма, створення ліцейного радіо та облаштування стоянки для велосипедів, адже багато ліцеїстів у теплу пору року бажають добиратися до ліцею саме цим транспортом. Та кандидатам в президенти вдавалось з гідністю відповідати на всі запитання.

Участь у виборах взяли усі ліцеїсти, вчителі, техробітники та працівники кухні. Вибори пройшли успішно. Перемогу на виборах здобула учениця 8 – А класу Старікова Дарія. Передача влади від попереднього Президента ліцею відбудеться 1 вересня на святі Першого дзвоника.

Весь учнівський, батьківський, педагогічний колектив закладу  вітають новообраного Президента ліцею та бажають досягти успіху у своїй роботі. Президенту ж ставлять вимоги дотриматися передвиборчої програми

День науки  « Новини »  Флешмоб "Якщо діти благають - гармати мовчать" в м.Києві

+38 (0362) 24-43-66

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
rivne.repl@gmail.com

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»